slide
Son Turlar

Sentido Letoonia Golf Resort

Termal Otel Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

İtalya Turu

Budapeşte(2)-Viyana(2)-Prag(3)

St.Petersburg(3)

Viyana (3)

Roma (3)

Barcelona (3)

Londra(3)

Efes Antik Şehri – Meryem Ana – Şirince

Kapadokya Turu

İzmir Uçaklı Gap Turu

Assos – Çanakkale Turu

Otobüslü Bansko Kayak Turu 3 Gece

2 – 6 MART 2020 BANSKO

24 – 28 ŞUBAT 2016 BANSKO

16 – 21 ŞUBAT 2016 BANSKO

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BANSKO

SÖMESTİR 7 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 6 GECELİK PAKET

SÖMESTİR 5 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 4 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 3 GECELİK PAKETLER

Günübirlik Kartalkaya

Bansko Üniversite Haftası

19 – 24 OCAK 2016 BANSKO

Yılbaşında Bansko

Bansko Sömestr Dışı 3 Gece 4 Gün Kayak Turları

Bansko Sömestr Dışı 5 gece 6 gün Kayak Turları

4 gece 5 gün Şubat ve Mart Ayları Pamporovo Kayak Turları

4 gece 5 gün Ocak Ayı Pamporovo Kayak Turları

4 GECE 5 GÜN ARALIK AYI PAMPOROVO KAYAK TURLARI

Bansko Sömestr Erken Rezervasyon 5 Gece 6 Gün Kayak Turları

Pamporovo Sömestr Erken Rezervasyon 7 Gece 8 Gün Kayak Turları

Pamporovo Sömestr Erken Rezervasyon 5 Gece 6 Gün Kayak Turları

Balkanlar Turu

Balkanlar / Yunanistan Turu

Kurban Bayramı Balkanlar Turu

Baştan Başa Balkanlar Pegasus ile

Baştan Başa Balkanlar – Eylül

Baştan Başa Balkanlar – Kurban Bayramı

Kurban Bayramında Bulgaristan Kültür Turu

Bansko Kayak Turu 7 Gece

Bansko Kayak Turu 5 Gece

Bansko Kayak Turu İletişim için 0532 432 51 15

Bansko Kayak Turu THY ile

Bölgeler

Budapeşte

Tur Adı

Budapeşte Turu

Tur Tipi

19 Mayıs Turları

Tur Yıldızı

Budapeşte(2)-Viyana(2)-Prag(3)

Budapeşte(2)-Viyana(2)-Prag(3) / Türk Havayolları Oda Kahvaltı

0/5 (0 Reviews)

Rezervasyon Yap

Detaylar
Fiyatlar
Dahil Olan Hizmetler
Dahil OlmayanHizmetler

1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI)-BUDAPEŞTE
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Rehberimiz ile Budapeşte ‘de buluşuyoruz! Uçağa biniş işlemlerinin ardından; Budapeşte ‘ye hareket. Tuna nehrinin iki yakasında yer alan Budapeşte, konumu, tarihi eserleri ve diğer güzellikleri ile Avrupa ‘nın en güzel şehirlerinden biridir. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere tekne turu ile Budapeşte ‘yi Tuna Nehri üzerinden keşfetme imkanı.
2.GÜN: BUDAPEŞTE “SERBEST GÜN veya ESZTERGOM KALESİ-VYSEGRAD-SZTENDERE EKSTRA TURU”
Türk tarihinde stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi, şehri ve Esztergom Katedrali, Tuna nehri kenarındaki köyleri ve kasabaları gezip keşfediyoruz. Visegrad Kasabasında avetlerini tadacağımız restoranımızda Rönesans dönemini yaşayacağız. Yemek sonrasında ise Szentendere Sanatçılar Köyüne uğrayıp Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağız. Otele dönüş sonrası dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere yemekli, müzikli Cigan gecesi ve Macaristan kültürünü keşfetme imkanı.
3.GÜN: BUDAPEŞTE-BRATISLAVA-VİYANA
Otobüsümüzle Viyana ‘ya hareket. Yol üstünde Bratislava ‘da, mimarisini, müzelerini ve özellikle tiyatrolarını ve geçmişin kozmopolit izlerini görüyoruz. 200 km ve yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda Viyana ‘ya hareket. Alp Dağları arasında kalmış Avusturya ‘nın başkenti Viyana ‘da sanata, mimariye, şinitzele, valse ve müziğe doyamayacaksınız. 80 km ve yaklaşık 1 saatlik yolculuk ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere Klasik Müzik Konseri ile Viyana ‘yı yaşama imkanı.
4.GÜN: VİYANA “SERBEST GÜN veya MAYERLİNG-SEEGROTTE EKSTRA TURU”
Viyana’nın 20 km dışında yer alan Avrupa ‘nın en büyük yeraltı gölü Seegrotte ‘yi, sonrasında ise tarihin seyrini değiştirip bir imparatorluğun sonunun başlangıcı olarak kabul edilen faciası ile meşhur Mayerling kasabasını ziyaret edeceğiz. Son olarak termal kükürtlü kaplıcaları ile meşhur Baden kasabasını keşfedeceğiz. Otele dönüş sonrası dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere GRINZING turu ile otantik bir tavernada bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzelleri tatma, akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkılarını, yerel şaraplarını, saf elma yada üzüm sularını keşfetme imkanı.
5.GÜN: VİYANA- PRAG
Otobüsümüzle Prag ‘a hareket. Dünya ‘nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen, Çek Cumhuriyet ‘inin başkenti Prag, Barok çağdan fazlasıyla etkilenmiş mimarisi, el sanatları ve alışveriş imkanlarıyla gezginlere oldukça farklı bir atmosfer yaşatır. 330 km ve yaklaşık 3,5 saatlik yolculuk ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde yürüyerek tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere Avrupa’nın ve Prag’ın 700 yıllık en tarihi restoranında alınacak yemek esnasında görsel şovlarla (dansçı esir kızlar, ateş dansçıları, dilenciler, sokak savaşçıları ) masalsı atmosferi yaşama imkanı.
6.GÜN: PRAG “SERBEST GÜN veya KARLOVY VARY EKSTRA TURU”
17. ve18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary ’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak `ın, Mozart `ın, Goethe `nin, Beethoven`ın, Puşkin `in evlerini görme imkanı bulacağız ve ayrıca 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Yemek öncesi ise kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapabilme imkanı. Yemek sonrası otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.
7.GÜN: PRAG “SERBEST GÜN veya ALMANYA DRESDEN EKSTRA TURU”
Elbe nehrinin kıyısında yer alan ve gerek Avrupa ‘nın balkonu gerekse Elbe ‘nin Floransa ‘sı olarak bilinen bu şehir çok sayıda sanat eseri koleksiyonu barındırmaktadır. Eski Doğu Almanya sınırları içerisinde olan Dresden ‘de günümüze değin ayakta kalmış sayısız muhteşem barok yapısıyla, güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını yaşayacağız. Otele dönüş sonrası dinlenmeniz için serbest zaman.
8.GÜN: PRAG-ISTANBUL
İstanbul uçuşu için hava limanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul ’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Budapeşte Marriott City Center 4*

2 Kişilik Odada Kişi Başı : 997  Euro

Tek Kişi Fiyatı : 1297 Euro

0-1 Yaş Çocuk : 197 Euro

2-11 Yaş Çocuk : 797 Euro

Dahil Olan Hizmetler
Budapeşte-Viyana-Prag transferleri
Budapeşte,Viyana, Prag yarım günlük panaromik şehir turları
İstanbul-Budapeşte / Prag-İstanbul ekonomi sınıfı uçuş bileti ve alan vergisi
4* otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Rehberlik Himzeti (Budapeşte varışa istinaden başlayacak, dönüşte Prag havalimanında sonlanacaktır.)
Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %10’u kapsam dışındadır.

Ekstra Turlar
PRAG
ORTAÇAĞ GECESİ
Prag’a bir ortaçağ hanı olan restoran bölümünde, et çeşitleri, şarap-bira ve meşrubattan oluşan muhteşem akşam yemeğimizi, ortaçağ müziği ve ortaçağı yaşatan show ve gösteriler eşliğinde aldıktan sonra geceyarısı otelimize dönüyoruz.
Fiyat : 65 EURO/Cocuk: 55 EURO Süre : Yaklasik 4 Saat. Dahil olan servisler: Ulasım + sinirsiz yemek + 2 icecek +Rehberlik MIN 15 PAX
KARLOVY VARY
Prag’dan yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir. Bölgeye varışta, çevrede gezinti sonrası ünlü PUPP restorantında öğle yemeği ardından serbest süremizde şehir etrafında yürüyüş ve alışveriş yapılabilir.
Fiyat : 65 EURO/Cocuk: 50 EURO Süre: Yaklaşık 8 saat Dahil olan servisler: Ulaşım/ Yemek/ Rehberlik. MIN 15 PAX

DRESDEN TURU
Dresden – Kuzeyin Floransa’sı olarak adlandırılan, nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşacağınız Almanya kentidir. Çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin sanını ve ihtişamını taşımaktadır.
Fiyat: 60 EURO / Cocuk: 50 EURO Süre: yaklasik 7 saat. Dahil olan servisler: Ulasim + rehberlik. Bu turumuza yemek dahil degildir! MIN 15 PAX

VİYANA
KURSALON´DA STRAUSS KLASIK MÜZIK KONSERI
Tarihi bir mekanda Viyana’yala özleşmiş bir sanat ziyafeti. Klasik müzik konseri ve Bale gösterisi.
Fiyat : 60 EURO Süre : Yaklasik 2-2,5 saat Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş. MIN 15 PAX

VIYANA ORMANLARI-SEEGROTE MAGARA GÖLÜ-MAYERLING
Viyana ormanları içinde yapacağımız yarım günlük bu gezimizin ilk durağı olan Seegrote yüzyılın başında maden olarak açılmış yapay bir mağaradır. Burada özel rehber eşliğinde gezerken Nazilerin ilk jet uçağını üretmek için fabrika olarak kullandığı mağarada çalışan esirlerin günlerini geçirdikleri atölye ve sapeli görecek ve mağaradaki gölde tekne ile gezecegiz. İkinci durağımız olan Heiligenkreuz (kutsal haç)manastırı ise Avusturya’nın en eski ve önemli dini yapılarından birisidir. XII. yy‘dan kalma bu yapı 1529 ve 1683 yılları arası Osmanlı saldırılarına hedef olmuştur. Gezintimizin devamında filmlere konu olan Mayerling faciasının (1889 yılında Velıhat Prens Rudolf’ un kendisini ve 17 yasındaki metresi Mary Vetsera’yı öldürmesi olayı.)geçtigi Mayerling av köskündeki Prens Rudolf anısına yapılmış şapeli göreceğiz. Viyana’ya dönüş yolumuz üstünde ise sıcak su banyoları ve şarapları ile tanınmış Baden şehrinden geçeceğiz.
Fiyat : 55 EURO Cocuk: 50 EURO Süre : Yaklasik 5 saat. Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girisleri + Rehberlik. MIN 15 PAX

GRINZING KASABASI VE VİYANA GECE TURU
Panaromik bir “Viyana by night” turundan sonra varacağımız özellikle beyaz şarapları ile ün yapmıs olan Grinzing Köyü simdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Viyana’nın 20 dk. kadar dışında olan Grinzing’de alacağımız yemek sırasında akordeon ve keman eşliginde yemegimizi alacagiz.
Fiyat : 60 EURO / Çocuk :50 EURO Süre : Yaklaşık 3 saat Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Yemek + 1 içecek ( House wine or Soft Drink!) MIN 15 PAX

BUDAPEŞTE
CIGAN GECESİ
Cigan orkestrası esliginde folklorik dansların ve zaman sizlerinde katılacağı şovların yapıldığı Macar restoranında geleneksel yemekler ve şarap ile eğlence dolu bir Macar gecesi geçirilecektir. Gece gözü ile dünyanın en güzel manzaralarından sayılan GELLERT TEPESI’ nden Budapeşte manzarası için verilecek moladan sonra kenti Tuna’ nın incisi yapan yerleri gece ışıklandırmaları ile göreceğiz.
Fiyat : 50 EURO/Cocuk: 45 EURO Süre : Yaklaşık 3 saat Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + 2 içecek + Rehberlik. MIN 15 PAX

ESZTERGOM & SZENTENDRE
Tuna Nehri boyunca yapılacak olan bir yolculukla varılan Estergom şehri Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesinin merkezidir. Macaristan’ın en büyük kiliselerinden Estergom Bazilikası ziyaret edilecektir. Burada 16. ve 17.yy’lardaki Osmanlı hakimiyetinden kalma izleri de görmek mümkündür. Öğle yemeğinden sonra Szentendre köyünde el yapımı hatıra eşyalarini satın alabilirsiniz.
Fiyat : 60 EURO/Çocuk: 50 EURO Süre : Yaklasık 8 saatDahil olan servisler: Ulaşım + Öğle Yemegi incl. Limitsiz içki+ rehberlik. MIN 15 PAX

TUNA’DA TEKNE TURU/AKŞAM 18:30 hrs
Kıyılarında Budapeste’nin en önemli tarihibinalarının bulunduĞu ve Şehrin simgesi sayılanTuna Nehrinde bir saatlik tekne gezisi sırasındaikram edilen özgün Macar içkilerinin tadınabakarken en güzel fotograflarınızı çekebilirsiniz.
Fiyat : 30 EURO/Cocuk: 25 EURO. Süre : Yaklaşık 1 saat. Dahil olan servisler:Ulaşım/2 içecek/rehberlik. MIN 15 PAX

ÇOCUK indirimi max. 12 yas`a kadar yapılır.
Tüm turları satin alan misafirlerimiz icin toplam tur fiyati 495 EUR yerine 450 EUR olacaktır.
Aynı şartlarda indirimli çocuk fiyati 425 EUR yerine 385 EUR olacaktır.

YorumlarDiğer Yorumlara Bak

Yorum Yap

Email adresiniz yayımlanmayacaktır.Tüm alanları doldurunuz.


Copyright © 2013 MCT Turizm