tumblr_noqdp9pXjG1u6wto4o1_1280
Son Turlar

Sentido Letoonia Golf Resort

Termal Otel Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

İtalya Turu

Budapeşte(2)-Viyana(2)-Prag(3)

St.Petersburg(3)

Viyana (3)

Roma (3)

Barcelona (3)

Londra(3)

Efes Antik Şehri – Meryem Ana – Şirince

Kapadokya Turu

İzmir Uçaklı Gap Turu

Assos – Çanakkale Turu

Otobüslü Bansko Kayak Turu 3 Gece

2 – 6 MART 2020 BANSKO

24 – 28 ŞUBAT 2016 BANSKO

16 – 21 ŞUBAT 2016 BANSKO

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BANSKO

SÖMESTİR 7 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 6 GECELİK PAKET

SÖMESTİR 5 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 4 GECELİK PAKETLER

SÖMESTİR 3 GECELİK PAKETLER

Günübirlik Kartalkaya

Bansko Üniversite Haftası

19 – 24 OCAK 2016 BANSKO

Yılbaşında Bansko

Bansko Sömestr Dışı 3 Gece 4 Gün Kayak Turları

Bansko Sömestr Dışı 5 gece 6 gün Kayak Turları

4 gece 5 gün Şubat ve Mart Ayları Pamporovo Kayak Turları

4 gece 5 gün Ocak Ayı Pamporovo Kayak Turları

4 GECE 5 GÜN ARALIK AYI PAMPOROVO KAYAK TURLARI

Bansko Sömestr Erken Rezervasyon 5 Gece 6 Gün Kayak Turları

Pamporovo Sömestr Erken Rezervasyon 7 Gece 8 Gün Kayak Turları

Pamporovo Sömestr Erken Rezervasyon 5 Gece 6 Gün Kayak Turları

Balkanlar Turu

Balkanlar / Yunanistan Turu

Kurban Bayramı Balkanlar Turu

Baştan Başa Balkanlar Pegasus ile

Baştan Başa Balkanlar – Eylül

Baştan Başa Balkanlar – Kurban Bayramı

Kurban Bayramında Bulgaristan Kültür Turu

Bansko Kayak Turu 7 Gece

Bansko Kayak Turu 5 Gece

Bansko Kayak Turu İletişim için 0532 432 51 15

Bansko Kayak Turu THY ile

Bölgeler

İtalya

Tur Adı

İtalya Turu

Tur Tipi

19 Mayıs Turları

Tur Yıldızı

İtalya Turu

Klasik İtalya Turu

0/5 (0 Reviews)

Rezervasyon Yap

Detaylar
Fiyatlar
Dahil Olan Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler

1.
GÜN
17.05.2015
1.GÜN İSTANBUL-ROMA
Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Pegasus Havayolları kontuarları önünde biniş işlemlerimizin tamamlanması sonrası, Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 12:05 ‘de İtalya’nın başkenti Roma’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:40’da Roma’ya varışımızı müteakip, alanda bizleri bekleyen özel araçlarımıza binerek gezimize panoramik Roma Şehir Turumuz ile başlıyoruz. San Pietro Bazilikası ve Vatikan, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi), Venedik Meydanı (Piazza Venezia), Vittoriano Emanuale Anıtı (Zafer ve Meçhul Asker Anıtı), Colosseum göreceğimiz yerler arasındadır.Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Roma Gece Turu | 35 Euro
Turumuz, akşam saatlerinde otelimizden özel aracımız ile ayrılarak başlıyoruz. Trastevere’de alınacak akşam yemeği sonrası (yemek tur ücretine dahil değildir), Piazza Navona ve Pantheon’u görecek, Via del Corso’da yapacağımız yürüyüş sonrası özel aracımızla Roma’nın ışıklandırılmış sokaklarından otelimize doğru dönüş yoluna çıkacağız. Keyfili bir Roma akşamı sizleri bekliyor.
2.
GÜN
18.05.2015
2.GÜN ROMA (Napoli & Pompei)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei Turuna katılabilirler. Geceleme Roma’daki otelimizde.

Napoli & Pompei Antik Kenti | 95 Euro
Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S.79’da patlayarak çevresindeki yerleşimleri ve insanları volkanik küllere gömen Vezüv Yanardağının eteklerine kadar uzanır. Arkeologların 1748 yılında başlattığı uzun süreli kazılar bu şehri tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermiştir. M.Ö. 80 yılına tarihlenen dünya’da gladyatör savaşlarının yapıldığı ilk Arena’yı (Anfitiyatro = Colezyum), Fauna’nın Evi günlük yaşantılarına devam etmekte olan 11 kişilik bir ailenin bütün fertlerinin nasıl bir anda taşlaştıkları açıkça görülen, mahkeme binasını, tapınakları, dükkanları, Gladyatör okulları, tiyatroları, fırınları ile hala ayakta duran bu şehir misafirlerimizi günümüzden 2000 yıl öncesine taşıyacaktır. Gezimiz sonrasında serbest öğle yemeği molası sonrası, Napoli’ye hareket ediyoruz. Şehrin sahil şeridinin neredeyse tamamını kapsayan panaromik şehir turumuz sonrasında, 16. Yüzyıl’da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, cafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in ve Ovo Kalesi ve Napoli Limanı burada göreceğimiz yerler arasındadır. Ünlü sinema yönetmeni Federico Fellini’nin filmlerine konu olmuş gerçek İtalya Kültürü’nü tanıma fırsatı bulabileceğiniz Napoli, İtalya’nın görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir.
3.
GÜN
19.05.2015
3.GÜN ROMA (Nemi & Albano & Castel Romano)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Nemi Kasabası & Albano Gölü & Castel Romano Outlet Turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme Roma’daki otelimizde.

Nemi & Albano & Castel Romano | 50 Euro
Roma’nın güneyinde, volkanik göller bölgesinde yer alan Castel Gandolfo ile başlayacak ve ardından, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Nemi Köyü ziyareti ile devam edecek. Nemi, aynı zamanda çok leziz dağ çilekleri ve köyün çeşmesinden akan maden suyu ile de tanınan, nüfusun çoğunluğunu yaşlıların oluşturduğu, turist akınına uğramamış karakteristik, görülmeye değer ufak bir İtalyan köyü olarak bilinir. Buradaki gezilerimiz ardından, öğleden sonra İtalya’nın en büyük outletlerinden biri olan Castel Romano’da ünlü markaların sıra dışı ürünleri alışverişi keyfi ile sona erecek.
4.
GÜN
20.05.2015
4.GÜN ROMA-FLORANSA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımız boşaltılması sonrası aracımıza binerek Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Floransa’ya varışımızı takiben Floransa Şehir Turu için otelden hareket ediyoruz. Şehir merkezinde varışımız ile yürüyerek yapacağımız turumuz esnasında, Arno Nehri, Ponte Vecchio, Uffizi Sanat galerisi, San Giovanni Battista, Signoria Sarayı, Floransa Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır..Geceleme otelinizde.
5.
GÜN
21.05.2015
5.GÜN FLORANSA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından.serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa & Siena & San Gimilaano Turu (90 eu) katılabilirler. Tur sonrası otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
6.
GÜN
22.05.2015
6.GÜN FLORANSA-VENEDİK
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımız boşaltılması sonrası aracımıza binerek Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Ortalama 3 saatlik konforlu bir yolculuğun ardından, öğlen saatlerinde Venedik’e varıyoruz. Tronchetto Meydanından bineceğimiz Vaporetto ile Venedik’in meşhur San Marco meydanına varıyoruz. San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi Venedik Şehir Turunda göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası şahsi gezileriniz ve alışveriş için serbest zaman. Bu esnada, arzu eden misafirlerimiz gondol turu yapabilirler. Akşam saatlerinde Mogliano bölgesindeki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelinizde.
7.
GÜN
23.05.2015
7.GÜN VENEDİK (Verona & Garda & Sirmione)
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecekVerona & Garda & Sirmione Turuna katılabilirler. Akşam saatlerinde Mogliano’daki otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Verona & Garda & Sirmione | 65 Euro
İtalya’nın mermeri ile ve dünyanın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu eski şehri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği tarihi arenayı, Senyörler Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanını, görebilme imkânı sizleri bekliyor olacak. Öğleden sonra, dünyanın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü, İtalya’nın en güzel sayfiye yerlerinden birisi olan Sirmione Kasabası göreceğimiz yerler arasındadır. Doğal güzellikleri ile meşhur kasabanın Garda Gölü’nün kıyısında yer alması sizlerin ilgisini ve buraya sevgisini kat kat arttıracaktır.
8.
GÜN
24.05.2015
8.GÜN VENEDİK-BERGAMO-İSTANBUL
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımız boşaltılması sonrası aracımıza binerek Bergamo’ya doğru yola çıkıyoruz. Ortalama 2,5 saatlik konforlu bir yolculuğun ardından, öğlen saatlerinde Bergamo havalimanına varışımızın ardından, biniş ve gümrük işlemleri sonrası Pegasus Havayollarının tarifeli seferi PC 706 ile saat 14.00’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile 17.45’te İstanbul S.Gökçen havalimanına varış ve gezimizin sonu.

Dikkat: Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısı sağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revize edilerek sunulabilinir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. Rehberlik ve araç hizmetleri, sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır.

3*4*OTELLER.

2 Kişilik Odada Kişi Başı : 599 Euro

Tek Kişi Fiyatı : 899 Euro

0-2 Yaş Çocuk : 100  Euro

3-12 Yaş Çocuk : 579 Euro

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus havayolları tarifeli seferleri ile Saw-Fco-Bgy-Saw parkurunda gidiş dönüş uçak biletleri
* Tüm havalimanı ve güvenlik vergileri
* Belirtilen Otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar
* Panoramik Roma, Floransa ve Venedik şehir turları (Müze yâda ören yeri girişi içermez)
* Geliş ve dönüş günü havalimanı – otel – havalimanı transferleri
* Roma, Floransa ve Venedik arası transfer hizmetleri
* Profesyonel yerel ve Türkçe rehberlik hizmetleri
* Vaporetto Ücreti
* Şehir Vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* İtalya Schengen vize başvuru işlemleri 135 Eur (İstanbul Başvuruları)
* İtalya Schengen vize başvuru işlemleri 145 Eur (Ankara-İzmir)
* Vize için zorunlu seyahat sağlık sigortası (65 yaşa kadar) 15 Eur
* Vize için zorunlu seyahat sağlık sigortası (66 yaş ve üstü) 30 Eur
* Yurtdışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL
* Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar
* Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler
* Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

YorumlarDiğer Yorumlara Bak

Yorum Yap

Email adresiniz yayımlanmayacaktır.Tüm alanları doldurunuz.


Copyright © 2013 MCT Turizm